21.06.22r. w sali I LO w Miliczu odbył się,, Dzień Sportu". Klasy rywalizowały w koszykówce 3x3 oraz piłce siatkowej. Do gry w koszykówkę zgłosiły się cztery drużyny z klas: 3b, 2c, 1c, 1b. Rozegrano 6 meczy ,, każdy z każdym ". Czas gry 10 minut i 21 punktów.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce klasa 3b
II miejsce klasa 1c
III miejsce klasa 1 b

Skład zwycięskiej drużyny z klasy 3 b: Dawid Kubiak, Maciej Staniewski, Fabian Skiba, Wiktor Binek.

Natomiast do gry w piłkę siatkową zgłosiło się osiem klas. Zespoły z poszczególnych klas zostały podzielone na dwie grupy po cztery zespoły.

Grupa I
3B, 3A, 2A,1C
Grupa II
2B, 2C, 1A, 1B

Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów do 15 punktów. W przypadku remisu 1-1 w setach, decydował trzeci set, czyli tzw. tie - break, którego grano do 11 punktów.
III miejsce 2 C

Skład zwycięskiej drużyny z klasy 1B: Hania Miękus, Gosia Jurkanis, Kinga Krysiak, Kacper Nakonieczny, Kamil Trzeciak, Wojciech Konopacki , Pan prof. Leszek Półrolniczak.

W imieniu Dyrekcji szkoły i wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego dziękujemy za zdrową rywalizację sportową podczas dzisiejszego,, Dnia Sportu ". Super było zobaczyć jak bawicie się podczas zawodów. W końcu sala,, zielonego liceum" żyła sportem, którego w ostatnim czasie brakowało w naszej szkole