8.04.22r. w sali I LO w Miliczu tradycyjnie odbył się ostatni mecz koszykówki pomiędzy Nauczycielami i Absolwentami,, zielonego liceum". Dziękuję Pani Dyrektor I LO w Miliczu, że zgodziła się na rozegranie tego meczu. Uczestniczyła w tym wydarzeniu i nawet przez chwilę przebywała na boisku. Również podziękowania dla wszystkich zawodników, którzy chcieli zagrać w tym spotkaniu, to już tradycja i takie mecze będą kontynuowane w przyszłości z następnymi rocznikami naszej szkoły. Natomiast nad przebiegiem meczu czuwali sędziowie stolikowi, czyli Jan Kij i Szymon Plewa - im też należą się podziękowania.

Skład Nauczycieli:
Pani Dyrektor Marzena Rokita, Marcin Chytry, Maciej Staniewski, Jakub Owsiany, Artur Czujowski.

Skład Absolwentów:
Mateusz Iskrzycki, Adrian Piotrowski, Jan Jachimowski, Kamil Pawlak.

Dziękuję za dzisiejszy mecz koszykówki i do zobaczenia !!!