Już w najbliższy piątek w Naszej szkole odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Podobnie jak w roku ubiegłym, głosować będziemy przez formularz online. Każdy uczeń poprzez e-dziennik otrzyma link, pod którym w piątek między 8:00 a 20:00 będzie mógł oddać swój głos. W tym roku, o funkcję Przewodniczącego SU ubiegają się uczennice. Poniżej, w kolejności alfabetycznej, prezentujemy ich kandydatury.

Weronika Broniecka

Hej! Nazywam się Weronika Broniecka i jestem z 2D. W tym roku zdecydowałam się kandydować na przewodniczącą samorządu uczniowskiego. Uważam się za osobę odpowiedzialną, nie bojącą się nowych wyzwań i otwartą na nowe pomysły. W trakcie mojej kandydatury chciałabym skupić się na was - uczniach. Mam mnóstwo ciekawych pomysłów, również wierzę, że wy macie ich mnóstwo. Chętnie ich wysłucham. Razem sprawmy by w naszej szkole każdy czuł się słuchany oraz mógł być sobą. :))

Julia Majewska

Cześć, nazywam się Julka Majewska, chodzę do klasy 3B.

Przeniosłam się do naszej szkoły 1,5 roku temu i uważam, że była bardzo dobra decyzja, ponieważ jest tutaj bardzo dużo pozytywnych ludzi! Postanowiłam startować na przewodniczącą samorządu uczniowskiego, ponieważ chciałabym wam dać coś od siebie.

Jestem osobą otwartą, komunikatywną, lubię organizować i podejmować różne wyzwania.

Co byście powiedzieli na:

Dni tematyczne związane z danymi dniami wydarzeniami (np. Walentynki, dzień wiosny itp.)

Stworzenie grupy cheerleaderek

Uzupełnianie chociaż raz w miesiącu przez szkołę różowej skrzyneczki

Dopilnowanie wymiany zamków w toaletach Przywrócenie dyskotek szkolnych

Zachęcam do oddania na mnie głosu, ponieważ dołożę wszelkich starań aby codzienne chodzenie do szkoły było jeszcze lepsze. :)

Marianna Niedzielska

Hej, nazywam się Marianna.

Jestem uczennicą klasy 3d, trzeci rok aktywnie udzielam się w samorządzie uczniowskim. Należę również do chóru szkolnego, a moją pasją jest szeroko pojęta sztuka. Po szkole uczęszczam na zajęcia teatralne, a swój wolny czas trwonię, czytając i oglądać filmy.

Emilia Sokół