W tym roku, pomimo przerwy związanej z sytuacją pandemiczną na świecie, w I LO w Miliczu ponownie odbyła się akcja mikołajkowa na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Miliczu. Dzięki wrażliwości, dobroci i otwartym sercom darczyńców, pomimo trudnej sytuacji oraz zdalnego nauczania poszczególnych klas, udało się przygotować 50 paczek pełnych pluszaków, słodyczy, artykułów higienicznych oraz szkolnych.

Niestety w tym roku sytuacja nie pozwala nam na zorganizowanie spotkania z Mikołajem w auli I LO oraz na wspólne kolędowanie przy choince. Na szczęście uczniowie liceum stworzyli filmik, który został przedstawiony uczniom SOSzW. Koncert nagrał szkolny chór w składzie: Ola Andrzejewska, Julia Kasprzyk, Marianna Niedzielska, Natalia Wirchniańska, Marcelina Pasek, Emilia Sokół, Zuzanna Gajowa, Nina Bolińska, Karolina Nowak oraz Franek Jaskulski. Za poświęcony czas i zaangażowanie z całego serca dziękujemy także nauczycielom, uczniom oraz członkom Szkolnego Koła Wolontariatu, który zorganizował „Tydzień muzyczny” zachęcając społeczność szkolną do włączenia się do naszej mikołajkowej akcji.