Uczniowie naszego liceum: Hanna Gibasiewicz, Natalia Kuźnik, Julia Łęcka, Jagoda Molska, Marcelina Pasek, Julia Wieteska, Wiktoria Zadrożna, Julia Zimna, Maksymilian Golec i Tymoteusz Mróz zakończyli trwający 2 lata i realizowany na Wydziale Chemicznym Politechniki Wrocławskiej Projekt pn. Młody Chemik Eksperymentuje na Politechnice Wrocławskiej Innowacja Pedagogiczna dla wyrównywania szans na sukces edukacyjny uczniów.

Certyfikaty ukończenia projektu podpisane przez Dziekana Wydziału Chemicznego Prof. dr hab. Piotra Młynarza w dniu 4.11. 2021r wręczyła Pani Dyrektor I LO Marzena Rokita.
Opiekun projektu wraz z uczniami dziękuje Pani dr inż. Iwonie Rutkowskiej- kierownikowi projektu oraz wszystkim pozostałym nauczycielom akademickim za opiekę, fantastyczną atmosferę i możliwość zgłębiania tajników nauk przyrodniczych.