Świetnie spisały się nasze drużyny w rozgrywanych w piątek 5.11 w hali w Brzegu Dolnym finałach strefy wrocławskiej w indywidualnym turnieju tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Po wyrównanym i stojącym na wyskim poziomie finale chłopców Mikołaj Nawrot pokonał 3:0 zawodnika z Brzegu Dolnego i został mistrzem strefy wrocławskiej. 5 miejsce w turnieju zajął Tomasz Waleński, który również zaprezentował się z bardzo dobrej strony wygrywając kilka ważnych spotkań.Obaj nasi tenisiści awansowali do finału dolnośląskiego, który odbędzie się 18.11 również przy stołach w Brzegu Dolnym.

Bardzo udanie wystąpiły również nasze dziewczęta, które zajęły odpowiednio miejsca 2 oraz 7. W finale Oliwia Rząsa uległa co prawda zawodniczce ZSZ Brzeg Dolny, która występowała na mistrzostwach Europy , ale 2 miejsce Oliwii i awans do finału wojewódzkiego są również jej sporym sukcesem. 7 miejsce w turnieju zajęła Sylwia Gregorczuk, która "rozkręcała" się z meczu na mecz i odnosząc 3 zwycięstwa w turnieju zakończyła rywalizację na etapie strefowym. Oba nasze zespoły wygrały również rywalizację drużynową zdobywając 2 okazałe puchary dla najlepszych szkół strefy wrocławskiej. Oliwia Rząsa, Mikołaj Nawrot oraz Tomasz Waleński są zawodnikami UKS LIDER MILICZ i wychowankami trenera Rafała Gendery.