Zakończenie roku szkolnego
Dzień Sportu w I LO
Wycieczka do Gdańska
Wycieczka edukacyjna do Ogrodu Botanicznego

W związku z trwającym Jubileuszem 75. lecia szkoły ukażą się wkrótce następujące publikacje: film o naszej szkole i o Duchu w niej zamieszkującym, film dokumentalny przedstawiający historię budynku naszej szkoły, wspomnienia byłych nauczycieli i dyrektorów szkoły.


Zwracamy się z prośbą o udostępnienie nam starych fotografii budynku szkoły, uczniów, nauczycieli oraz zdjęć z wycieczek klasowych, zawodów sportowych oraz innych imprez szkolnych.

Wszystkie stare fotografie i materiały dotyczące życia szkoły są dla nas bezcenne! Bardzo prosimy o przesyłanie ewentualnych materiałów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy!

 

 • 00
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • S_Strzelecki_2
 • S_Strzelecki_3