Zakończenie roku szkolnego
Dzień Sportu w I LO
Wycieczka do Gdańska
Wycieczka edukacyjna do Ogrodu Botanicznego

Koniec pierwszego semestru to już od kilku lat w naszej szkole koniec kadencji przewodniczącego, sekretarza i skarbnika Samorządu Uczniowskiego. Nie inaczej jest i tym razem. Dobiega końca kadencja Oli, Nikoli i Alicji, którym serdecznie dziękujemy za miniony rok pracy na rzecz społeczności szkolnej. Czas na wybory. W tym roku, z wiadomych względów wyglądały one będą nieco inaczej.

W najbliższy piątek 12.02.21 od 8:00-14:00 każdy z Was Drodzy uczniowie będzie mógł oddać swój głos na jedną z kandydatek (link do głosowania otrzymacie w czwartek poprzez e-dziennik, głosować będzie można w piątek między 8:00-14:00). W tym roku o stanowisko Przewodniczącej SU ubiegają się: (w kolejności alfabetycznej):

NIKOLA BEMBNOWICZ

nikola bembnowicz

Cześć! Nazywam się Nikola Bembnowicz, jestem uczennicą klasy 2G i w tym roku również postanowiłam startować na stanowisko przewodniczącej samorządu uczniowskiego. Jestem osobą, która lubi współpracować z drugim człowiekiem, bardzo się angażuje oraz zawsze staram się postawić na swoim, co może być traktowane jako wada ale też zaleta. Przez ostatni rok czynnie brałam udział w działaniach naszego samorządu, dzięki czemu wiem jak wygląda to „od podszewki”. Bardzo lubię pomagać czy to rówieśnikom czy osobą starszym. Niestety przez pandemie, nie miałam okazji poznać większości nowych osób, które od tego roku szkolnego uczęszczają do naszej szkoły. Mimo to mam nadzieje, że choć trochę poznacie mnie przez ten krótki opis. Jako przyszła przewodnicząca chciałabym:

  •   wprowadzić dni tematyczne (np. Dzień w stylu lat 80. i wiele innych)
  •   ponownie poruszyć temat zamków w toalecie damskiej w piwnicy
  •   wprowadzić anonimowe ankiety wśród uczniów, aby dowiedzieć się co oczekujecie od samorządu

Pamiętajcie samorząd uczniowski działa w imieniu wszystkich uczniów, więc jeśli macie jaką prośbę, zastrzeżenia zawsze możecie odezwać się do „nas” na pewno was wysłuchamy.

Szczególnie teraz, w tym trudnym czasie pandemii oraz lekcji zdalnych. Uważam, że jestem dobrą kandydatką na przewodniczącą i bardzo będzie mi miło jeśli swój głos postanowicie oddać właśnie na mnie.

 

SANDRA KLAUZA:

Cześć! Nazywam się Sandra Klauza i jestem z klasy 2D. Startuje w tegorocznych wyborach do samorządu uczniowskiego w naszym liceum. Jako przewodnicząca odznaczałabym się kreatywnością i otwartością na nowe pomysły. Jednym z moich planów wyborczych jest : - postawienie w naszej drugiego automatu na ciepłe napoje (dla komfortu zarówno uczniów jak i nauczycieli podczas przerw). Liczę na wasze głosy!

 

NIEDZIELSKA MARIANNA:

niedzielska marianna

Hejjjjj :))
Jestem Marianna, część z was już pewnie mnie kojarzy. Chodzę do klasy 2D. Jako przewodnicząca chciałabym międzyinnymi zorganizować w naszej szkole wykład z psychologiem, dzięki któremu będziemy mogli dowiedzieć się jak radzić sobie ze stresem i gdzie sięgnąć po pomoc ze zdrowiem psychicznym. Na pewno będę angażować nas w akcje typu pomoc schronisku dla zwierząt. Należę do osób kontaktowych, jestem otwarta na wszelkie pomysły i lubię działać! W zeszłym roku byłam także w samorządzie szkolnym. Po godzinach spełniam się dzięki akcjom społecznym, pasjonuje się muzyką i lubię czytać książki.
Pozdrawiam was cieplutko.

 

SOKÓŁ EMILIA

emilia sokol