I tradycji stało się zadość… Otrzęsiny klas I za nami. W tym roku, jednak z wiadomych względów, przyjęły one nieco odmienną formę. Na samym początku przedstawiciele 1a, 1b, 1c oraz 1d znaleźć musieli przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, która wręczyła im koperty z zadaniami, na wykonanie których mieli nieco ponad dwa tygodnie.

Pierwszy „misja” polegała na rozwiązaniu testu wiedzy o naszej szkole (test oraz poprawne rozwiązania publikujemy poniżej).

Misja numer dwa: zróbcie zdjęcie, które w najlepszy z możliwy sposób przedstawi waszą klasę oraz zadanie ostatnie: nagrajcie film!!  (rezultaty zadań 2 i 3 również publikujemy poniżej).

Pierwszoroczniacy rozwiązane zadania w formie elektronicznej dostarczyć mieli do gabinetu H2. Za tempo pracy mogli otrzymać dodatkowe punkty – odpowiednio 3 dla najszybszej klasy, 2 za drugie miejsce, 1 punkt za 3. Kiedy wszyscy oddali swoje rozwiązania „komisja otrzęsinowa” – Rada Samorządu Uczniowskiego podsumowała wyniki prac. Ostatecznie Otrzęsiny 2020 zwyciężyła klasa 1c. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowy puchar ufundowany przez Radę Rodziców I LO. Serdecznie gratulujemy! Uczniów klas pierwszych oficjalnie witamy w progach  Zielonego LO oraz w Radzie Samorządu Uczniowskiego.

test wiedzy o Zielonym LO

Odpowiedzi do testu