2 Uczniowie oraz nauczyciele I Liceum i gimnazjum Ad Astra po raz kolejny organizują mikołajkową akcję pomocy podopiecznym Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Miliczu.

Chęć dzielenia się, szczególnie w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie, stała się już częścią tradycji naszych szkół. Dzięki zaangażowaniu uczniów i Rodziców, wielu instytucji i firm z terenu Milicza i okolic, za które jesteśmy bardzo wdzięczni, udało nam się przygotować 100 paczek wypełnionych maskotkami, słodyczami, kosmetykami i artykułami szkolnymi, które Mikołaj przekaże podopiecznym Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego już 6 grudnia o godzinie 10.00 w auli naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim, którzy nie pozostali obojętni i już przyczynili się do powodzenia tej akcji.
Tych, którzy przespali listopad informujemy, że zabawki, artykuły papiernicze, kosmetyki i słodycze można przynosić do wtorku rano!!! Liczymy na WAS!!!