01 We wtorek (14.06.16 r.) uczniowie naszego Liceum wzięli udział w grze terenowej "Wyłącz komputer, zacznij żyć" zorganizowanej przez Młodzieżową Radę Miejską. Drużyne I LO utowrzyli: Weronika Piątkowska, Maria Kaczmarek, Szymon Milian, Rafał Romanowski i Kacper Kociumbas.

 

Nasi reprezentanci wraz z opiekunem Panią Honoratą Nowicką wystartowali o 9.30 spod restauracji "Parkowa" i przez kolejne 3,5 godziny zdobywałą punkty w wyznaczonych na mapie miejscach znajdujących się na terenie całego Milicza. Pomimo niesprzyjających warunków, takich jak deszcz i burza, nasza drużyna dzielnie walczyła o najwyższe miejsce i wykonywała prawie bezbłędnie wszystkie zadania. Nasz skład był na mecie jako pierwszy uzyskując 118 punktów na 130 możliwych i tym samym zdobył 1. miejsce. Po dotarciu wszystkich drużyn zostały uroczyście wręczone dyplomy wraz z pucharami i medalami dla każdego z uczestników.

 

Gratulacje dla naszych zwycięzców!

 

  • 00
  • 01
  • 02
  • 03