pn | wt | śr | cz | pt | so | nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
Pokaż wydarzenia w dniu 20 stycznia | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
I Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej
Spotkanie z rodzicami
Dnia 05.05.2024 odbyło się spotkanie z Rodzicami, które przygotowali uczniowie całej szkoły a w szczególności uczniowie i wychowawcy klas trzecich.
Na początku Pani Dyrektor, Marzena Rokita, zapoznała rodziców z różnymi osiągnięciami naszych uczniów, uroczystościach szkolnych oraz zdjęciami z różnych wycieczek. Na końcu przemówienia Pani Dyrektor podziękowała zebranym za całoroczną współpracę.
Później rodzice wysłuchali piosenek szkolnego zespołu:
× Hey — Moja i twoja nadzieja — Hania Kembłowska.
× Myslovitz — Dla ciebie — Czarek Żmijewski, Otylia Łochowska.
W auli były rozstawione stoiska związane z zainteresowaniami uczniów:
× działania charytatywne — Ada Urban, Karolina Kamińska.
× sportowcy — Patryca Gomulińska, Jakub Zakrzewski.
× naukowcy – Julia Reimann.
×grupy Explory — gr.1 -Seweryn Ryba, gr.2 — Zuzia Kasprolewicz.
× wycieczki — Ewa Giermakowska, Marta Kościukiewicz.
× koło dziennikarskie ,,Zielone Pióro" — Kornelia Kucharczyk i Wiktoria Namysł.
Rodzice mieli okazję zobaczyć i usłyszeć talenty uczniów I LO. Mogli też porozmawiać z uczniami, nauczycielami i innymi rodzicami.
Obok w sali muzycznej uczniowie klas trzecich sprzedawali ciasta. Wypieki były wykonane przez wszystkie klasy I LO.
Uczniom udało się zebrać ponad 1000zł! Pieniądze będą przeznaczone na strefę relaksu dla uczniów. Dzięckujemy Rodzicom za obecność, za ich zainteresowanie i wsparcie!
Zdjęcia — Oliwia Dyk
Zielone Pióro
Kornelia Kucharczyk, Wiktoria Namysł