73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
Springe 2017
Wycieczka klasy akademickiej
XVII Powiatowy Konkurs Młodych Informatyków

nauczyciele16 17

 

kadra

 

Dyrektor: mgr Iwona Lewandowska-Maćkowiak

Wicedyrektor: mgr Marzena Rokita

 

Nauczyciele:

2015/2016 2016/2017
  1. Augustynowicz Jolanta
  2. Besz Wiesława
  3. Chytry Marcin
  4. Czujowski Artur
  5. Duda Magdalena
  6. Gębala Aneta
  7. Góral Konrad
  8. Hajdun Eugenia
  9. Jaskulska Beata
  10. Konopacka Amelia
  11. Łuszczek Małgorzata
  12. Maciejewski Sylwester
  13. Moczulska Renata
  14. Motyka Kamil
  15. Nowacka Agnieszka
  16. Nowak Aneta
  17. Nowicka Honorata
  18. Posacka Małgorzata
  19. Posacki Jacek
  20. Reszelska Elżbieta
  21. Rokita Izabela
  22. Rybka Małgorzata
  23. Sobańska Anna
  24. Socha Małgorzata
  25. Stryjewska Elżbieta
  26. Strzelecki Sławomir
  27. Stachowiak-Szyszka Elżbieta
  28. Susser Alicja
  29. Suwalska Katarzyna
  30. Szwarczyńska Alina
  31. Waleńska Anna
  32. Warkoczyk-Olejnik Danuta
  33. Ziarko Marek
  34. Żarczyńska Justyna
  35. Żuber Leszek

1. Besz Wiesława

2. Bień Kamila

3. Chytry Marcin

4. Czujowski Artur

5. Duda Magdalena

6. Hajdun Eugenia

7. Jaskulska Beata

8. Kazaryn Alina

9. Konopacka Amelia

10. Lewandowska - MaćkowiakIwona

11. Łuszczek Małgorzata

12. Maciejewski Sylwester

13. Moczulska Renata

14. Nowacka Agnieszka

15. Nowak Aneta

16. Nowicka Honorata

17. Posacka Małgorzata

18.Posacki Jacek

19. Reszelska Elżbieta

20.Rokita Izabela

21. Rokita Marzena

22. Rybka Małgorzata

23. Sobańska Anna

24.Socha Małgorzata

25. Stryjewska Elżbieta

26. Strzelecki Sławomir

27. Stachowiak - Szyszka Edyta

28.Süsser Alicja

29.Suwalska Katarzyna

30.Szwarczyńska Alina

31. Topolnicki Zbigniew

32.Waleńska Anna

33.Waroczyk-Olejnik Danuta

34. Ziarko Marek

 

 

Pracownicy niepedagogiczni:

  1. Zenon Maleszka – główny księgowy
  2. Grażyna Hara-Żuber – sekretarz szkoły
  3. Małgorzata Mogiłka – specjalista ds. ekonomicznych
  4. Barbara Szymańska – starsza woźna
  5. Jan Golec – starszy konserwator
  6. Małgorzata Borowiak – sprzątaczka
  7. Justyna Chaba – sprzątaczka
  8. Halina Izydorczyk - sprzątaczka


.