W odpowiedzi na apel Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oraz Fundacji Polskiego Państwa Podziemnego o uroczyste upamiętnienie wydarzeń i rocznic historycznych rozpoczynamy w naszej szkole cykl wydarzeń mających na celu przywrócić pamięć o patriotach i bohaterach Armii Krajowej. Wystawy, konkursy, apele przybliżą naszym uczniom historię Armii Krajowej - patrona naszej szkoły. W czerwcu możecie obejrzeć wystawę z okazji 100 rocznicy wybuchu I wojny światowej oraz powstania Legionów Polskich.

ROCZNICE HISTORYCZNE W 2014 ROKU

• 100 rocznica wybuchu I wojny światowej
  • 75 rocznica wybuchu II wojny światowej
  • 75 rocznica powołania struktur cywilnych i wojskowych Polskiego Państwa Podziemnego