W związku ze zbliżającym się Dniem Zadusznym, w ostatnich dniach miesiąca października delegacja Gminy Milicz odwiedzi polskie cmentarze na Kresach Wschodnich. To kolejna już, VI edycja Akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”, organizowanej przez TVP oddział Wrocław i wspieranej przez Dolnośląską Kurator Oświaty – Beatę Pawłowicz.
Wspierając to przedsięwzięcie, Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Miliczu, zwraca się z prośbą do uczniów wszystkich klas wraz z wychowawcami, o aktywne wzięcie udziału w zbiórce zniczy, które zostaną zapalone na grobach naszych przodków – na Ukrainie.
Zebrane z poszczególnych klas znicze należy przekazać do dyżurki, najpóźniej do czwartku – 22 października. Wszystkim darczyńcom z góry serdecznie dziękujemy.

I Liceum Ogólnokształcącego
im. Armii Krajowej w Miliczu