16 marca 2023 r., w auli naszej szkoły odbyły się targi pracy i edukacji pn. „KARIERA W MUNDURZE” organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu. Na zaproszenie urzędu pracy w przedsięwzięciu wzięło udział wiele szkół i instytucji min. Akademia Wojsk Lądowych im. gen. T. Kościuszki we Wrocławiu, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu, Firma Szkoleniowo-Doradcza „MERITUM” w Miliczu, Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu, Komenda Powiatowa Policji w Miliczu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Miliczu, Straż Miejska we Wrocławiu, Służba Więzienna we Wrocławiu, Wojskowe Centrum Rekrutacji we Wrocławiu, Zakład Karny nr 1 we Wrocławiu. Głównym celem targów było przybliżenie głównie maturzystom naszej szkoły i Zespołu Szkół w Miliczu możliwości dalszego rozwoju a także aktualnego rynku pracy.
Maturzyści w niedalekiej przyszłości staną przed wyborem swojej drogi zawodowej a spotkanie z przedstawicielami uczelni, instytucji i firm na pewno pomoże im w podjęciu właściwej decyzji.

• tp_1
  • tp_10