29. Finał WOŚP w I LO w Miliczu
Koszykówka w I LO w Miliczu.
Dzień Edukacji Narodowej
Sztafetowe biegi przelajowe I miejsce dziewcząt I LO w Miliczu

Dzisiaj 30 stycznia w hali sportowej SP nr. 1 w Miliczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej halowej dziewcząt w ramach Licealidy Młodzieży. W zawodach tych wystartowały dwa zespoły szkół średnich, czyli ZS Milicz i I LO im. Armii Krajowej w Miliczu.Mecz trwał 2x10 minut.

Wynik meczu:

I LO- ZS 5:0( bramki dla I LO zdobyły Iza Wąs- 4, Zuzanna Poradzisz - 1)

 

Klasyfikacja końcowa:

I m I LO w Miliczu
II m ZS w Miliczu

 

Mecz pomiędzy zespołami I LO i ZS w piłce nożnej halowej co roku sprawia, że spotkania te są bardzo zacięte i stoją na wyrównanym poziomie. Tym razem było inaczej bo zawodniczki,, zielonego liceum" szybko pokozały kto na boisku rządzi. Mądra gra prowadzona przez kapitan I LO- Izę Wąs, która była wspierana przez pozostałe zawodniczki wskazywały tylko na jednego zwycięzcę tych zawodów.


Ostatecznie zwyciężami w tym meczu i bronimy tytułu z ubiegłego roku. Nie chcę nikogo wyróżniać ale na pochwalę zasługuje cały zespół zarówno te starsze dziewczyny i te które dopiero wchodzą do składu. Teraz spokojnie możemy przygotowywać się do następnego etapu rozgrywek, który już wkrótce nastąpi.

Skład dziewcząt I LO: Wąs Iza, Nacewicz Amelia, Szmigiel Dominika, Michalska Marlena, Olek Iza, Poradzisz Zuzanna, Kotarska Adrianna, Jakubowska Kinga, Płóciennik Natalia, Pośpiech Alicja, Zalewska Natalia.

Gratulacje dziewczyny I LO

 

  • 00
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05