Koszykówka w I LO w Miliczu.
Dzień Edukacji Narodowej
Sztafetowe biegi przelajowe I miejsce dziewcząt I LO w Miliczu
Stypendium Starosty Milickiego

Już dwa lata trwa współpraca naszego Liceum z Wydziałem Chemii Politechniki Wrocławskiej w ramach projektu pt. ,,Młody chemik Eksperymentuje – innowacja pedagogiczna dla wyrównania szans edukacyjnych uczniów".


Uczniowie klas pierwszych: Natalia Bachlińska, Jagoda Molska, Natalia Kuźnik, Hanna Gibasiewicz, Julia Łęcka, Jakub Bielawski, Grzegorz Gołębiewicz, Maksymilian Golec oraz Paweł Stefański przez cały rok szkolny mają niepowtarzalną okazję pogłębiać swoją wiedzę chemiczną oraz rozwijać pasję pod okiem wykładowców i pracowników naukowych PWr.
Jest to również okazja nawiązać znajomości i przyjaźnie z uczniami innych szkół średnich z całego województwa dolnośląskiego.
Przed naszymi uczniami wyjątkowy rok, ale i ciężka praca. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia !!!

 

  • 00
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08