Dzień z prawem na SWPS
Vice mistrzostwo I LO - piłka nożna halowa dziewcząt
Euroweek 2020
I miejsce - piłka nożna halowa I LO!!!

Dzisiaj 06.03.2019r. w hali sportowej przy SP nr. 1 w Miliczu odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Licealidy Młodzieży. W zawodach uczestniczyły drużyny I LO i ZS w Miliczu, które rozegrały między sobą mecz o miano najlepszej drużyny w powiecie milickim.


Mecz trwał 2 x15 minut, a mecz sędziował Pan Janusz Dutkowiak.

 

Wynik meczu:
I LO Milicz- ZS Milicz 13:0

 

Reprezentacja I LO bezapelacyjnie zajęła I miejsce w dzisiejszych zawodach w piłce ręcznej dziewcząt. Dziękuję całej drużynie za udział w zawodach i wywalczenie awansu do następnego etapu rozgrywek.

To była koncertowa gra naszych dziewczyn w tym spotkaniu i prawdziwa demolka drużyny przeciwnej. Przy tym na bramce świetnie spisywała się Aleksandra Nowacka, która zachowała czyste konto w całym meczu.

 

Zapewne wynik byłby jeszcze wyższy gdyby nie kontuzja Oliwii Majdy, która musiała opuścić boisko.
Podziękowania również należą się grupie cheerleaders I LO z Panią Honoratą Nowicką za głośne kibicowanie naszej drużynie.

Skład I LO: Aleksandra Nowacka, Michalina Czerny, Magdalena Czerny, Oliwia Majda, Aleksandra Udzik, Iza Wąs, Dominika Szmigiel, Monika Bielecka, Katarzyna Chrust, Marlena Michalska, Elwira Michalska, Jagoda Matela, Julia Kubasik.
Gratulacje dziewczyny I LO

 

reczna dziewuchy