Dzień z prawem na SWPS
Vice mistrzostwo I LO - piłka nożna halowa dziewcząt
Euroweek 2020
I miejsce - piłka nożna halowa I LO!!!

25 lutego w hali MCS we Wrocławiu odbył się finał strefy wrocławskiej chłopców w ramach Licealiady Młodzieży. Do tego etapu zakwalifikowały się zwycięzcy grup, czyli ZSZ Brzeg Dolny, I LO Milicz, PZSP 2 Środa Śląska i Mistrz Wrocławia- ZSEiO Wrocław. W turnieju chłopców nastąpiło losowanie par półfinałowych, w których zwycięzcy zagrali o I miejsce, a przegrani o III miejsce.

 

1 półfinał
I LO Milicz- PZSP 2 Środa Śląska 5:3(bramki w kolejności zdobyli: W.Choduń, A.Misiek, P.Grzywaczewski, W.Choduń, W.Choduń.

 

2 półfinał
ZSEiO Wrocław- ZSZ Brzeg Dolny 2:1

 

mecz o III miejsce
ZSZ Brzeg Dolny- PZSP 2 Środa Śląska 2:0

 

mecz o I miejsce
I LO Milicz- ZSEiO Wrocław 3:5 po rzutach karnych( bramki zdobyli: O.Janiszewski, W.Choduń, Sz.Tyca).

 

Klasyfikacja końcowa:
I m ZSEiO Wrocław
II m I LO Milicz
III m ZSZ Brzeg Dolny
IV m PZSP 2 Środa Śląska

Chciałbym podziękować wszystkim moim zawodnikom za udział w zawodach sportowych i treningach. Dzisiaj zamykamy kolejny rozdział historii halówki w "zielonym liceum". Podziękowania dla uczniów klas trzecich :Dominika Nóżki, Szymona Tycy, Wojciecha Chodunia, Patryka Grzywaczewskiego, Jakuba Popielasa, Oskara Janiszewskiego, Dominika Nocnego, Bartłomieja Proroka i Mateusza Cieślika, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w tej dyscyplinie.
Przez eliminacje przeszliśmy jak burza, najpierw łatwo wygrywając wszystkie mecze na powiecie, później na międzypowiecie przegrywając dopiero w finale strefy wrocławskiej, gdzie ulegliśmy dopiero po rzutach karnych drużynie z Wrocławia. Stworzyliśmy świetny kolektyw, którego nie było od jakiegoś czasu w naszej szkole. Ta gra mogła się podobać bo chłopaki naprawdę dzisiaj gryźli parkiet i walczyli o każdą piłkę na boisku. Teraz śmiało mogę powiedzieć, że wykonaliśmy dobrą robotę w tegorocznych rozgrywkach piłki nożnej halowej chociaż do upragnionego tytułu zabrakło tak niewiele.
Brawo I LO Milicz.
Dla mnie i tak jesteście Mistrzami

 

prof. A. Czujowski

 

 

  • 00
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 06