Dzień z prawem na SWPS
Vice mistrzostwo I LO - piłka nożna halowa dziewcząt
Euroweek 2020
I miejsce - piłka nożna halowa I LO!!!

W poniedziałek (3.12)  w I Liceum obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z AIDS i HIV. Z tej okazji można było wziąć udział w szkolnym quizie wiedzy o AIDS i HIV, przypiąć symboliczną czerwoną wstążeczkę, obejrzeć prezentacje o AIDS i HIV oraz posłuchać muzyki w wykonaniu zespołu Queen.

 

 

W naszej szkole odbył się również Powiatowy Konkurs Wiedzy o AIDS i HIV dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich.
W kategorii szkół średnich I miejsce zajęła nasza drużyna w składzie: Patrycja Krajka oraz Radosław Zimoch, którzy wykazali się ogromną wiedzą.

Gratulujemy!!

 

Obchody Światowego Dnia Walki z AIDS i HIV w szkole zorganizowały panie Beata Jaskulska oraz Marzena Rokita przy pomocy uczennic: Julii Białowąs, Ateny Grygiel, Jagody Mateli, Aleksandry Stasik, Dominiki Szmigiel oraz Izabeli Wąs

 

 

 • 00
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13