Światowy Dzień Walki z AIDS i HIV
Akcja mikołajkowa
Apel dla Niepodległej
Uroczystość wręczenia stypendiów powiatowych

Nasza Szkoła została zakwalifikowane do projektu "CYFROWOBEZPIECZNI.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa”.W ramach tego projektu zostanie przeprowadzony Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego, na które złożą się m. in. warsztaty dla uczniów na temat cyberbezpieczeństwa oraz szkolenie dla nauczycieli i rodziców dotyczące cyberzagrożeń oraz sposobów ich zapobiegania.

 

W imieniu Zespołu badawczego wspierającego projekt Cyfrowobezpieczni.pl.oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej serdecznie zaprosić do uczestnictwa w badaniu kompetencji cyfrowych nauczycieli, uczniów oraz rodziców.

Badanie to wykonywane jest dwukrotnie: przed rozpoczęciem działań w ramach projektu, w którym nasza szkoła weźmie udział i po jego zakończeniu. 

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych: https://www.webankieta.pl/ankieta/240716/badania-kompetencji-wiedzy-i-postaw-zwiazanych-z-profilaktyka-e-zagrozen-uczniowie-szkoly-ponadigmnazjalna.html  

 

Rodzice szkół ponadgimnazjalnych: https://www.webankieta.pl/ankieta/240738/badania-kompetencji-wiedzy-i-postaw-zwiazanych-z-profilaktyka-e-zagrozen-rodzice-ponadgimnazjalna.html  

Ostateczny termin zbierania ankiet przewidziany jest na 15 lipca 2018 roku.  

Dziękujemy.