Świetne V miejsce zajęła nasza drużyna na odbywającym się w Strzelinie finale ogólnopolskim licealiady młodzieży w siatkówce plażowej. Po dwudniowych zmaganiach, w których rywalizowało 96 zespołów z różnych województw w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady Młodzieży wyłoniono zwycięzców.

Nasz team złożony z Piotrka Marcinkowskiego oraz Janka Nowackiego dzielnie walczył reprezentując województwo dolnośląskie , przysporzył nam niemałych emocji. W meczu o strefę medalową zagraliśmy z II LO z Żor. Po bardzo wyrównanym i stojącym na wysokim poziomie meczu ulegliśmy nieznacznie będącej szkołą Jastrzębskiego Węgla drużynie z Żor.
W meczu o strefę medalową spotkaliśmy się z zespołem z Sieradza, któremu ulegliśmy prowadząc zaciętą rywalizację.
Zwycięstwa w mistrzostwach powiatu, strefie wrocławskiej, mistrzostwo Dolnego Śląska oraz V m. w finale ogólnopolskim są historycznym i trudnym do powtórzenia wynikiem naszej pary siatkarzy plażowych.