Historyczny sukces odniosła nasza męska drużyna w finale strefy wrocławskiej w siatkówce plażowej, który odbył się w piątek 08.06 w Strzelinie. Po wygraniu 3 meczów eliminacyjnych i dojściu do finału nasz zespół spotkał się z drużyną SMS Junior Wrocław. Po stojącym na wysokim poziomie spotkaniu zdecydowane zwycięstwo odnieśli nasi siatkarze, którzy triumfowali w obu setach w stosunku 15:11 oraz 15:7.

Świetna gra blokiem Janka Nowackiego połączona z kapitalną obroną Piotrka Marcinkowskiego i udanymi kontrami doprowadzała do frustracji zawodników oraz trenera zespołu SMS Junior Wrocław. W całym turnieju nasz zespół nie przegrywając nawet seta, wywalczył złoty medal i uzyskał awans do finału dolnośląskiego, który odbędzie się w przyszłym tygodniu również w Strzelinie.
To już trzeci medal wywalczony przez naszą parę w finale strefy wrocławskiej. Dwa lata temu był brąz, w ubiegłym roku srebrno oraz złoto wywalczone w tegorocznej rywalizacji. Równie świetnie spisała się nasza żeńska drużyna, która w swoim debiucie finału strefy zdobyła brązowy medal. Po dwóch zwycięstwach w walce o finał dziewczęta zmierzyły się z brązowymi medalistkami mistrzostw Polski juniorek z LO Strzelin i po ciekawym spotkaniu uległy bardziej doświadczonym i utytułowanym rywalkom. W meczu o brązowy medal, nasz zespół pokonał 2:0 drużynę VIII LO Wrocław.
Zespół wystąpił w składzie: Natalia Kantorczyk oraz Patrycja Zaraza