Światowy Dzień Walki z AIDS i HIV
Akcja mikołajkowa
Apel dla Niepodległej
Uroczystość wręczenia stypendiów powiatowych

W poniedziałkowe przedpołudnie w naszej szkolnej auli odbyła się debata przedwyborcza, dzięki której mogliśmy bliżej poznać tegorocznych kandydatów ubiegających się o stanowisko przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego naszego liceum. Tę zdrową rywalizację poprowadzili - Dominik Sip oraz Szymon Borowiak, którzy czuwali nad jej prawidłowym przebiegiem. Przedstawili oni krótko tegorocznych kandydatów. Są nimi: Patrycja Krawczyk z klasy 1B, Olimpia Kosakowska z klasy 2C i Szymon Nowak z klasy 2B.


Każdy z kandydatów zaprezentował swój program wyborczy oraz swoje plany związane z przyszłą działalnością samorządu. Wszyscy zgodnie podkreślali, że bardzo ważna jest współpraca między członkami samorządu i wszystkimi uczniami naszej szkoły. Kandydaci bez problemu poradzili sobie również z zadawanymi pytaniami przez prowadzących oraz zebraną publiczność uczniowską. Nie zabrakło również oceny przeciwników, kandydujący wypowiadali się o swoich rywalach z szacunkiem i sympatią, widać było, że ta współpraca ma szansę przetrwać i oczywiście tego im życzymy. Cała debata przebiegła w bardzo przyjemnej i miłej atmosferze.
Kto wypadł najlepiej? Kto będzie pełnił funkcje przewodniczącego naszego Zielonego Liceum? Przekonamy się już jutro!
Wszystkim Kandydatom życzymy powodzenia!!!

 

NM

 

 

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24

 

fot. Atena Grygiel