Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze zespoły w mistrzostwach powiatu w siatkówce. Po ciekawych spotkaniach odniosły przekonujące zwycięstwa w obu meczach oraz uzyskały awans do finału międzypowiatowego w Trzebnicy.

Drużyna dziewcząt w decydującym meczu uległa jednak zespołowi gospodarzy z LO Trzebnica w stosunku 2:1 natomiast chłopcy rozgromili oba zespoły przeciwne nie tracąc nawet seta i awansowali do finału strefy wrocławskiej. Finał strefy wrocławskiej odbył się w hali MCS we Wrocławiu, w którym wystąpiły 3 zespoły. W pierwszym meczu nasz zespół pewnie pokonał drużynę ZS z Sycowa momentami deklasując ten zespół/16:5 ,20:9/ w poszczególnych partiach.W wielkim finale zmierzyliśmy się ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu i po stojącym na wysokim poziomie sportowym spotkaniu ulegliśmy 21:25 oraz 26:28 mając 2 piłki setowe w tym secie.

Nasze zespoły wystąpiły w składzie : D.Iwanicka, A.Zakrzacka, P.Zaraza,J.Krysiak, N.Kantorczyk,M.Mikołajczyk, A.Udzik,O.Mujta.
J.Nowacki, D.Antoniszyn,P. Marcinkowski,Sz.Stecki, D.Włach, K.Chudzik, M.Bąk, K.Ławniczak, S.Kąkol, W.Duda, P.Mądraszkiewicz, J.Przybylski