W dniach od 23 do 28 września mieliśmy przyjemność gościć naszych niemieckich przyjaciół ze Springe – uczniów i nauczycieli z partnerskiej szkoły - Otto-Hahn-Gymnasium. Spędziliśmy z nimi kilka naprawdę niesamowitych oraz pełnych atrakcji dni, które zapamiętamy na długo.

.

Program wymiany był bogaty. Pobyt w Miliczu to tradycyjne spotkania z Dyrektorem I LO – panią Iwoną Lewandowską-Maćkowiak i Starostą – panem Krzysztofem Osmelakiem oraz realizacja wielu wspólnych projektów- fotograficznego, językowego oraz kulinarnego (robienie pierogów). Uczestnicy wymiany odwiedzili wystawę bombek w KOMIE oraz muzeum w Wałkowej. Nasi niemieccy partnerzy uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych. Dużą atrakcją była całodniowa wycieczka do Wrocławia. Koordynatorem wymiany była pani Małgorzata Socha, a wspierali ją panie: Agnieszka Nowacka, Małgorzata Rybka, Anna Waleńska oraz Elżbieta Reszelska.

Wymiana została dofinansowana ze środków PNWM, za co serdecznie dziękujemy.