20 VI 2018 Chory z urojenia- premiera spektalu koła teatralnego, aula I LO
Wzruszające pożegnanie
Święto Konstytucji 3 Maja
Puchar Dyrektora Technikum Leśnego
infor  I  Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej  w Miliczu  ogłasza XVII Powiatowy Konkurs Młodych Informatyków pod hasłem TO MIEJCE NA ZIEMI ZAWSZE CHCIAŁEM ZOBACZYĆ. 

 

 

Konkurs odbędzie się w dwóch grupach wiekowych:
-Dla uczniów gimnazjów powiatu milickiego
-Dla uczniów klas I – II szkół ponadgimnazjalnych powiatu milickiego.

I etap konkursu polegał będzie na samodzielnym przygotowaniu pracy z wykorzystaniem dowolnego oprogramowania. Sposób wykonania prac uczniów jest dowolny musi jednak mieć związek z tematem konkursu.

Prace powinny wpłynąć na adres I Liceum Ogólnokształcącego w Miliczu
do 16 maja 2017.
Ocenie podlegają tylko samodzielne prace uczniów dostarczone na  płytach CD lub DVD (nośniki nie podlegają zwrotowi) wraz z pisemną dokumentacją (imię, nazwisko i adres, adres szkoły z numerem telefonu, opis pracy, sposobu realizacji, użytych narzędzi).

O zakwalifikowaniu uczestnika do finału konkursu decyduje Komisja Konkursowa na podstawie oceny przesłanych prac. Komisja typuje maksymalnie 5 najlepszych prac w każdej kategorii wiekowej, autorzy tych prac uzyskają kwalifikacje do finału konkursu.

Finał konkursu odbędzie się pod koniec maja 2017 roku (termin zostanie ustalony i podany po wytypowaniu finalistów). Polegał on będzie na wykonaniu pracy na zadany temat w wybranym przez siebie programie z wykorzystaniem jednakowych materiałów podanych dla wszystkich uczestników w określonym czasie (np. 4 godziny). Przewidujemy atrakcyjne nagrody.
    
Dokładnych informacji dotyczących konkursu udziela nauczyciel Technologii Informacyjnej  i Informatyki I LO w Miliczu Sylwester Maciejewski.

www.lo1milicz.pl    
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.