04  We wtorek (28.03.2017) w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji - podinspektorem Sławomirem Waleńskim oraz inspektorem do spraw kadr i szkoleń- panią  Jadwigą Sługocką.

Maturzyści mieli okazję zapoznanć się z zasadami i kryteriami rekrutacji na stanowiska pracy w  policji. Interesujące  spotkanie z naszymi gośćmi  oraz  pokazany przez nich film, uświadomił młodym ludziom, że bycie policjantem daje  im możliwość  rozwoju osobistego i zawodowego z uwzględnieniem ich zainteresowań oraz pasji. Młodzież była żywo zainteresowana tym tematem, a Pan Sławomir oraz Pani Jadwiga starali się odpowiedzieć wyczerpująco  na wszystkie pytania.  Nasi goście przedstawili również zalety i wady pracy w policji i pewnie wielu maturzystów po tym spotkaniu miało szereg refleksji na ten temat, a może nawet zapadły już jakieś decyzje – kto wie?