3  Uczniowie naszej szkoły: Agata Bigoń (3c) i Cyprian Herl (3a) przystąpili dzisiaj (01.03) do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Państwie i Prawie, który odbywał się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomi Uniwersytetu Wrocławskiego.

Po 10 rano zasiedli w akademickich ławach i zmierzyli się z testem wiedzy prawniczej. W niespełna 120 minut uporali się z 50 pytaniami zamkniętymi  i 6 otwartymi, które z pewnością do najłatwiejszych nie należały. Cyprian i Agata walczyli dzielnie.  Na wyniki musimy jednak chwilę poczekać.  Do III (ostatniego) etapu zakwalifikowanych zostanie zaledwie 30 osób z całego kraju.

Serdecznie gratulujemy Naszym reprezentantom zakwalifikowania się do II etapu i trzymamy kciuki!