00 Tradycyjnie późną jesienią najlepsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych województwa dolnośląskiego zapraszani są na uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. W tym roku, 29 listopada, stypendyści spotkali się w auli Zespołu Szkół Nr 14 we Wrocławiu.

Gospodarzem gali był Dolnośląski Kurator Oświaty, Roman Kowalczyk, a jednym z zaproszonych gości — Dyrektor Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego, Jarosław Delewski. Wśród przy­by­łych na uroczystość byli również przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz rodzice. Prowadzoną przez wi­zy­ta­tora Mariolę Kolan uroczystość uświetniły występy artystyczne przygotowane przez Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży.

W gronie najlepszych znalazła się również nasza uczennica - Julia Rozmus. Julia otrzymała w ubiegłym roku szkolnym promocję z wyróżnieniem i uzyskała najwyższą średnią z wszystkich przedmiotów.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym oraz dostania się na wymarzoną uczelnię.