infor Uwaga poniżej przedstawiamy harmonogram egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym

Egzamin maturalny z matematyki na poziomie podstawowym, część pisemna odbędzie się 23 sierpnia 2016 (wtorek) o godzinie 9.00 w ZESPOLE SZKÓŁ IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W MILICZU, UL. TRZEBNICKA 4.
Zdający przystępujący do egzaminu pisemnego powinien stawić się na egzamin w wyznaczonej szkole o godz. 8:15 z dowodem tożsamości.

Egzamin maturalny z języka angielskiego i języka niemieckiego, część ustna odbędzie się 24 sierpnia 2016 (środa) o godzinie 8.15 w I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. ARMII KRAJOWEJ W MILICZU, UL. 11 LISTOPADA 5.
Zdający przystępujący do egzaminu ustnego powinien stawić się na egzamin w sekretariacie szkoły o godz. 8:00 z dowodem tożsamości.