10

W miniony piątek (24.06.2016 r.) oficjalnie i uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. W auli Zielonego Liceum odbył się apel oraz wręczenie nagród. Uroczystość prowadzili uczniowie klasy IC – Zuzanna Wachowiak i Szymon Borowiak.

Na sali zgromadzili się nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz zaproszeni goście. Podczas zakończenia roku 50 osób odebrało na scenie świadectwa z wyróżnieniem (średnia ocen 4.75 i przynajmniej bardzo dobre zachowanie) w tym prawie połowa otrzymała nagrody książkowe (średnia ocen min. 5.0 i przynajmniej bardzo dobre zachowanie). Nagrody wręczali wychowawcy klas, p. dyrektor Iwona Lewandowska-Maćkowiak oraz p. wicedyrektor Marzena Rokita. Prócz nagród za średnią ocen wyróżnionych zostało także siedmioro uczniów ze stuprocentową frekwencją oraz zespół siatkówki plażowej dziewcząt za zajęcie II miejsca w Finale Dolnośląskim Licealiady Młodzieży w Siatkówce Plażowej Dziewcząt – nagrody wręczył trener, p. Leszek Żuber.

Uroczystość uświetnili występami artystycznymi uczniowie naszej szkoły: Weronika Jaworska (1C) oraz Jakub Legendziewicz (2D), oraz klasa 1C, która zaprezentowała się w utrzymanym w wakacyjnym nastroju układzie taneczno-wokalnym.