9 W konkursie Spellbinder wzięli udział wszyscy uczniowie szkoły uczący się języka angielskiego. Uczniowie rywalizowali między sobą tylko w swoim przedziale wiekowym.

W pierwszym etapie finału uczestnicy przez 3 minuty odpowiadali na wylosowane pytanie. W kolejnym przez 4 minuty interpretowali wybrany przez siebie cytat sławnej osoby. Ostatnim wyzwaniem była interpretacja cytatu wybranego losowo i przeczytanego przez nauczyciela. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wytrwałości, kreatywności i umiejętności mówienia w języku angielskim! Pierwsze miejsce w kategorii klas pierwszych zajął – Maciej Markiewicz, klas drugich- Magdalena Łoszakiewicz. Gratulacje dla Spellbinderów!!!! Zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku!