explory

Zaproszenie dla uczniów naszej szkoły do udziału w wolontariacie podczas Regionalnego Festiwalu Naukowego E(x)plory (www.explory.pl) we Wrocławiu (27-28.04.2016 Wrocławski Park Technologiczny, ul. Duńska 9, Wrocław), który Fundacja Zaawansowanych Technologii organizuje we współpracy z Wrocławskim Parkiem Technologicznym.

Dzięki wolontariatowi, uczniowie mają szansę wziąć udział w organizacji niezwykłego przedsięwzięcia, jakim jest Regionalny Festiwal Naukowy E(x)plory, poznać nowych ludzi i zdobyć doświadczenie w organizacji dużego wydarzenia naukowego.

Wsparcie wolontariuszy jest  potrzebne 27 kwietnia (środa) w godz. 11:00-17:00 oraz 28 kwietnia (czwartek) w godz. 8:00-18:30.

Wolontariusze otrzymają:

- umowę wolontariacką
    - ubezpieczenie
    - wyżywienie 28 kwietnia
    - dyplom

Jakie zadania dostaną wolontariusze? M.in. rozkładanie materiałów promocyjnych, obsługa recepcji festiwalowej, zaprowadzanie wycieczek szkolnych na miejsce, prace porządkowe i inne.

Chętni uczniowie mogą wypełnić formularz i przesłać go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 kwietnia!