07  Liceum Ogólnokształcące przygotowało Dni Otwarte, podczas których prezentowany był program szkoły. Uczniowie z wielu pobliskich miejscowości odwiedzili "zielone mury", uzyskali informacje dotyczące przedmiotów rozszerzonych, które można wybrać podczas edukacji w naszej szkole.

Zespół muzyczny umilił atmosferę i zagrał kilka bluesowych utworów. Odwiedzający uczestniczyli w projektach, przygotowanych przez Licealistów. Gimnazjaliści wdrożyli się w tajniki chemii, odkryli fakty dotyczące własnego umysłu oraz poznali historię naszej szkoły oraz genezę jej imienia. Był to dzień pełen przyjemności i pracy, zarówno dla odwiedzających jak i uczniów zielonego liceum. Miejmy nadzieję, że prezentacja rozwieje wszelkie wątpliwości i zachęci młodsze roczniki do wybrania Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Miliczu.